Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
E-mail
Мобільний телефон
Коментарі до замовлення
Варіанти доставки
Промокод
Payment method

ГАРАНТІЙНІ УМОВИ

ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ
На виробництві рації та аксесуари Motorola проходять контроль якості. Перед відправкою ми повторно перевіряємо всю продукцію на електронному обладнанні. Ми відправляємо тільки якісний товар, який пройшов перевірку.
ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН
Ми надаємо офіційну гарантію на всі радіостанції Motorola - 12 місяців; Офіційна гарантія на рації та гарнітури поширюється на поломки, що виникли з вини виробника. Весь комплекс послуг, при гарантійному випадку - ремонт, робота і доставка, здійснюється безкоштовно.
ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА
Оплата за товар при отриманні на Новій Пошті чи в офісі нашої компанії передбачає можливість перевірити якість товару перед оплатою. Наша ціль - надати вам якісний товар за справедливою ціною.
ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», наш магазин повертає повну суму за покупку або обмінює протягом 14 (чотирнадцяти) днів при умовах, що збережені товарний вигляд і споживчі властивості товару, усі компоненти і документація, що входять до його комплектації, не порушена їх упаковка, товарні квитанції або накладні (документи, які підтверджують покупку).