ГАРАНТІЙНІ УМОВИ

 • ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ
  На виробництві рації та аксесуари Motorola проходять контроль якості. Перед відправкою ми повторно перевіряємо всю продукцію на електронному обладнанні. Ми відправляємо тільки якісний товар, який пройшов перевірку.
 • ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН
  Ми надаємо офіційну гарантію на всі радіостанції Motorola - 12 місяців; Офіційна гарантія на рації та гарнітури поширюється на поломки, що виникли з вини виробника. Весь комплекс послуг, при гарантійному випадку - ремонт, робота і доставка, здійснюється безкоштовно.
 • ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА
  Оплата за товар при отриманні на Новій Пошті чи в офісі нашої компанії передбачає можливість перевірити якість товару перед оплатою. Наша ціль - надати вам якісний товар за справедливою ціною.
 • ГАРАНТІЯ ПОВЕРНЕННЯ
  Згідно Закону України «Про захист прав споживачів», наш магазин повертає повну суму за покупку або обмінює протягом 14 (чотирнадцяти) днів при умовах, що збережені товарний вигляд і споживчі властивості товару, усі компоненти і документація, що входять до його комплектації, не порушена їх упаковка, товарні квитанції або накладні (документи, які підтверджують покупку).