Click to order
Ваше замовлення
Total: 
ПІБ
E-mail
Мобільний телефон
Коментарі до замовлення
Варіанти доставки
Промокод
Payment method

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" Ви маєте право повернути непотрібний товар або обміняти його на інший протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

Товар належної якості це товар без дефектів, з цілісною упаковкою, який з певних причин не підійшов Вам.

Згідно з Постановою КМУ від 19 березня 1994 № 172, продукти харчування та напої, якщо вони є належної якості, обміну або поверненню не підлягають.

Товар підлягає поверненню або обміну при умові, що він не використовувався, збережено його товарний вигляд і споживчі властивості. Якщо товар належної якості піддавався механічним впливам, обміну або поверненню він не підлягає.

Товаром неналежної якості вважається неякісний товар з будь-якими дефектами.

Порядок обміну товару належної якості

Покупець має право оформити обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання товару.

Обмін товару належної якості проводиться протягом 7 днів від звернення клієнта за умови наявності аналогічного товару на заміну. У разі відсутності аналогічного товару на заміну клієнт має право на покупку іншого наявного товару з перерахунком вартості, здійснення обміну товару на аналогічний при першому надходженні відповідного в продаж, або на повернення грошей.

У разі обміну товару належної якості доставка здійснюється коштом отримувача. У разі повернення коштів за товар належної якості, повертається лише вартість товару, без урахування доставки.

Порядок повернення та обміну товарів неналежної якості

У разі отримання товару неналежної якості, покупець має право оформити обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання замовлення при зверненні в наш магазин, за допомогою сайту або пошти.

У зверненні необхідно описати причину обміну або повернення, прикріпивши до повідомлення детальні фото дефектів в належній якості.

Обмін товару неналежної якості здійснюється протягом 7 днів від звернення клієнта за умови наявності аналогічного товару на заміну. У разі відсутності аналогічного товару на заміну клієнт має право на придбання іншого наявного товару з перерахунком вартості, здійснення обміну товару на аналогічний при першому надходженні відповідного в продаж, або на повернення грошей. У разі обміну товару неналежної якості доставка здійснюється нашим коштом.