Блог про рації Motorola

Обираємо рацію для охоронного підприємства

Для якісного надання послуг працівникам охоронного агентства потрібно мати надійний та стабільний зв'язок, і в цьому їм допоможе власний радіопарк. Окрім потрібного функціоналу, радіостанції мають ще одну вагому перевагу перед мобільними телефонами — їх використання не потребує додаткових витрат. 

Основні вимоги до рацій в охоронному бізнесі:
  • довгий термін роботи,
  • якісний динамік,
  • зручні елементи управління,
  • міцний ударостійкий корпус.

Основна задача рації — забезпечити стабільний та безперебійний зв'язок між працівниками протягом робочої зміни так, щоб охоронцям не треба було відволікатися від своєї основної діяльності. Простим та доступним рішенням, яке підпадає під основні вимоги, буде рація від Motorola Solutions XT225. Це цифрова радіостанція, що працює у безліцензійних діапазонах частот PMR446 і LPD433 та має 16 каналів зв'язку.

Головні переваги XT225


Одна з ключових особливостей радіостанції — її потужна батарея ємністю 2100 мАг. Це означає, що рація забезпечує до 32 годин роботи (а на практиці — до 18 годин активного використання), чого більш ніж достатньо для однієї робочої зміни. З таким засобом зв'язку охоронцю не треба бути витрачати час на підзарядку або мати резервну рацію.

Ще одна помітна перевага моделі — динамік потужністю 800 мВт. Такий динамік забезпечує якісний звук та гучність, що може бути критично важливо у ряді ситуацій. Окрім цих основних моментів, треба відмітити також міцність корпусу, що відповідає військовим стандартам MIL-STD-810C-D-E-F-G та клас захисту від пилу та водяних бризок IP54.

Функціоналу XT225 (програмовані канали та функції клавіш, моніторинг каналів, універсальні роз'єми для гарнітури) достатньо для забезпечення якісного зв'язку при охороні об'єкту площею до 16 250 м2. Але якщо розглядати більш сучасні рішення, то відповіддю на потреби замовника буде рації Motorola XT665D.

Особливості радіостанції Motorola XT665D


У порівнянні з попередньою моделлю XT665D має ширший функціонал, що особливо важливо для керівників відділів охорони. Зокрема:
  • режим таємної роботи (рація працює, але зі сторони цього не видно);
  • функція віддаленого контролю для прослуховування рації працівника;
  • можливість запису переговорів.

Пам'ять рації розрахована на збереження до 5 записів по 3 хвилини кожна. До того ж рація дозволяє обмінюватися повідомленнями довжиною до 128 знаків та зберігати користувачів до списку контактів. Усе це на додачу до базового функціонала — моніторингу, шумозаглушення, шифрування переговорів — робить XT665D чудовим вибором для керівників, які турбуються про безпеку та надійність зв'язку зі своїми підлеглими.

Втім, яку рацію б ви не обрали — XT225 з 16 каналами або XT665D зі 128 — ви можете бути впевненими у її якості, адже ТОВ «ДОЛЯ І КО.» — офіційний представник та дистриб'ютор Motorola Solutions в Україні.