Блог про рації Motorola

Зв'язок на будівництві: радіостанції для екстремальних умов

Будівельники — як рядові працівники, так і керівники, бригадири — повинні мати змогу швидко зв'язатися з колегами, не витрачаючи зайвого часу на очікування з'єднання. У такому разі в пригоді стане рація, яка буде достатньо міцною та витривалою, щоб її можна було використовувати, навіть коли навкруги багато пилу та підвищений рівень шуму. І саме таким варіантом може стати екстремальна радіостанція від Motorola TALKABOUT T82 Extreme.

T82 Extreme: для тих, хто обирає надійність


Функціонал рації розроблено спеціально з урахуванням потреб користувачів, які можуть потрапити у ситуацію, що становить загрозу життю та здоров'ю. Надзвичайно легка (загальна вага разом з акумулятором менше ніж 200 г), але при цьому міцна та потужна, ця рація буде надійним помічником на будівельному майданчику.

Головні особливості:
  • 16 каналів зв'язку у безліцензійному діапазоні PMR446,
  • передавач потужністю 500 мВт,
  • дальність дії до 10 км (або до 2 км в умовах міського ландшафту),
  • завжди помітний дисплей з LED-підсвіткою,
  • режим роботи «вільні руки» з функцією VOX/iVOX,
  • функція екстреного виклику.

Можливість здійснити екстрений виклик має особливо важливе значення на будівництві. T82 Extreme у разі прийому SOS-сигналу автоматично блокує інші канали, щоб усі, хто почув виклик, могли якомога швидше знайти потерпілого.

Також варто зазначити міцність корпусу та його повний захист від проникнення пилу відповідно до стандарту IPx4. Це робить рацію практично незамінним засобом зв'язку на будівництві при виконанні різних етапів робіт — від зведення будівель до ремонту, адже без пилу це зробити неможливо.

Ще один приємний бонус, що спрощує користування рацією — можливість віддаленого клонування налаштувань «по повітрю». Це дуже зручно, адже в такому разі достатньо мати одну попередньо налаштовану рацію та не треба витрачати час на програмування інших. Окремої уваги заслуговує і той факт, що замість акумулятора з радіостанцією можна використовувати звичайні батарейки. Втім, якщо цікавить рація з акумулятором великої ємності, то варто придивитися до іншої моделі — XT225.

За що варто обрати XT225


Завдяки батареї ємністю 2100 мАг рація може активно використовуватися протягом 18 годин. Сертифікація IP54 забезпечує захист від проникнення пилу та водяних бризок усередину корпусу, а відповідність військовим стандартам MIL-STD-810C-D-E-F-G обумовлює загальну міцність пристрою

Водночас на користь цієї рації говорить її динамік потужністю 800 мВт, що забезпечить гучність та чіткість звуку в галасливих умовах будівельного майданчика. Радіостанція має зручно розташовану клавішу PTT, а наявність сумісного із багатьма варіантами гарнітур роз'єму дозволяє зробити користування приладом максимально комфортним для себе.

Обидві рації забезпечують найголовніше — можливість бути почутим на будівництві. Вибір конкретної моделі залежить від окремих побажань та вимог замовника, та в будь-якому разі як офіційний представник Motorola Solutions ТОВ «ДОЛЯ І КО.» гарантує оригінальність та якість представленої продукції.