Блог про рації Motorola

Ідеальний похід в гори: що знадобиться для активного відпочинку

Подорожуємо легко
Навіть якщо висока завантаженість роботою не дозволяє вам надовго покинути місто, можна відправитися в похід не в ліс з ночівлею, але в міський парк. Чим зайнятися в поході? Грайте на свіжому повітрі, досліджуйте природу краю.

Збираючись у похід, який займе один день, в надійний рюкзак покладіть каремат, рації Motorola, пару ліхтарів, обідній набір для пікніка, компас або портативний навігатор. Не забудьте термос з улюбленим напоєм.

Одяг і взуття вибираємо по погоді, в літній час бажано прихопити засоби для відлякування комах і від сонячних опіків. І, звичайно, не обійтися без аптечки і засобів гігієни.

Що знадобиться в багатоденному подорожі
У рівнинних і гірських походах, так і на рибалці, не обійтися без такої потрібної речі, як рація. Стане в нагоді вона і на велосипедній прогулянці. У каталозі магазина «pmrmoto» можна купити відповідну рацію та аксесуари Motorola для будь-яких цілей.

Як правило, тривалу подорож передбачає використання транспорту, тому з собою необхідно взяти документи і карту місцевості. Рюкзак знадобиться не менше, ніж на 70 літрів.

Без місткого і надійногр намету, як і без спального мішка не обійтися. Підбираючи спальник, пам'ятайте, що вони розрізняються за розмірами - в широкому відпочивати буде комфортно. Килимки з пінки (каремати) досить популярні, але багато хто віддає перевагу надувним моделям.

Набори для пікніка - зручні тим, що не потрібно кожному турбуватися про речі для кухні. Столові прибори, тарілки, чашки та серветки надійно упаковані, а для особливих випадків існують навіть набори з фужерами.

Що ще може знадобитися? Трекінгові палиці і лижі, аксесуари для активних ігор, аптечка, мотузка, зарядні пристрої та батарейки, ліхтарики і навігатори, компас, предмети гігієни, туристичний топірець і казанок. У дощову погоду необхідні гермомешкі і спеціальні чохли.

Якщо ви думаєте, що всі необхідні в поході речі не помістяться в машині, вам допоможе Автобокс - він допоможе розвантажити багажник і стане вдалим придбанням для любителів подорожувати.

Спорт і активний відпочинок подарують вам чудовий настрій, безліч яскравих спогадів і здоров'я.